משלוחים

 

שיטות משלוח (ישראל):


שליח עד הבית בגוש דן: 29 ש”ח – משלוח עם שליח עד הבית, 2-3 ימי עסקים מרגע שהמתנה מוכנה.

שליח עד הבית מחוץ לגוש דן: 45 ש”ח – משלוח עם שליח עד הבית, 2-3 ימי עסקים מרגע שהמתנה מוכנה.

שליח ספיישל אקספרס: שליח מהיום להיום מרגע שהמתנה מוכנה תוך כמה שעות אצלך השירות ניתן בגוש דן בלבד 50 שח

 איסוף עצמי: חינם – איסוף מהסטודיו ברמת גן.

הערות:

 

* איסוף עצמי חינם בכל הזמנה בארץ. איסוף ההזמנה תתאפשר בתיאום מראש בלבד. ברגע שההזמנה תהיה מוכנה – בהתאם לזמן האספקה המפורט ליד כל מוצר, ישלח מייל ללקוח עם פרטי ההתקשרות לתיאום האיסוף.

* שליח ספיישל אקספרס: המתנה נשלחת עם חברת שליחויות חיצונית ומגיעה לכתובת שהוזנה בעת ההזמנה. המשלוח ייצא מאיתנו בהתאם לזמן האספקה המפורט ליד כל מוצר, ויגיע לכתובת שהוזנה עוד באותו היום – השירות ניתן בגוש דן בלבד.

  • * שליח עד הבית המתנה נשלחת עם חברת שליחויות חיצונית ומגיעה לכתובת שהוזנה בעת ההזמנה. המשלוח ייצא מאיתנו בהתאם לזמן ההכנה המפורט ליד כל מוצר, ויגיע לכתובת שהוזנה בין 2-3 ימי עסקים – תלוי במיקום הגאוגרפי (לגבי מושבים וקיבוצים זמן השליחות יכול להתארך עד 5 ימי עסקים).

 

יש לתאם טלפונית לגבי מוצרים שבירים ומוצרים המכילים שוקולד בימות הקיץ-

  • משלוחים בימים א-ה בלבד –

-על מנת להבטיח מסירה בזמן יש להיות זמינים במספר הטלפון שהשארתם במעמד ההזמנה.

– ייתכנו עיכובים במשלוחים לאזור רמת הגולן ולאזור המשלוש טירה וטייבה ויכול לקחת עד 5 ימי עסקים.

– משלוחים דרומית לב”ש ומעבר לקו הירוק ישלחו עם דואר שליחים של דואר ישראל ויכולים לקחת עד 5 ימי עסקים. במידה ולא יתאפשר דואר שליחים אל מקום מגוריכם, אנחנו נצור עמכם קשר וניידע אתכם על כך.

– נשמח לשלוח חבילה כמתנה עבורכם! יש לציין בכתובת המשלוח את כתובת היעד שעלינו לשלוח אליה, ניתן לציין בהערות כי מדובר במתנה ואף לצרף טקסט לברכה!

 

משלוחים לחו”ל:

– אנחנו שולחים לחו”ל*! חבילות לא שבירות בלבד נשלחות בדואר רשום בעלות של 50-90 ש”ח. ניתן לתאם טלפונית והמחיר יינתן לפי גודל החבילה והיעד.

052-4411144 או במייל office@md4u.co.il

– משלוח אקספרס לחו”ל נשלח עם דואר ישראל בEMS או דרך חברת שליחויות בינלאומית – ניתן לברר מחיר בהתאם לגודל ומשקל המתנה שבחרתם בטלפון: 052-4411144 או במייל office@md4u.co.il