מתנות יקרות Posted in: מתנות אישיות

מתנות יקרות – המדריך למשקיען המתחיל

כאשר מדובר באירוע חשוב וגדול לאדם הקרוב אלינו במיוחד, אנחנו נרצה להשקיע ולפנק עם מתנות יקרות ואיכותיות שיפתיעו, ירגשו, וישאירו זיכרון חזק ועוצמתי.

מפעם לפעם מגיע אירוע מיוחד כמו חתונה, יום נישואין, יום הולדת עגול וכו' שאנחנו יודעים שנצטרך להשקיע במתנה יקרה יותר ומושקעת יותר מהרגיל. זה לא תמיד פשוט וקל למצוא את המתנה המושלמת שתתאים לאדם יקר לליבכם, ולא תמיד אנחנו יצירתיים מספיק.

יגענו ועמלנו, וכתבנו מספר דגשים שיעשו לכם סדר ויסייעו בבחירת מתנה חשובה.

  1. תקציב – הגם שמדובר במתנה יקרה יותר, עלינו לדבוק בתקציב. ראשית החליטו מהו התקציב אותו תרצו להקדיש לטובת האירוע והאדם הקרוב.
  2. אופי החבר/ה– פעמים רבות אנחנו קונים לאנשים מתנות במחשבה "מה אנחנו היינו רוצים לקבל", לא תמיד החברים/ות חושבים כמונו ואוהבים את אותם דברים. חשבו עליהם, מה אוהבים, מה התחביבים שלהם/ן ועוד.
  3. 'מצפון' – כולנו עושים חשבונות….כשאנו נותנים מתנות לאנשים אחרים אנחנו מחשבים בראש מה אנחנו קיבלנו מהם, זה טבעי, זה לא מעיד על באג באופי וזה בסדר גמור. קניית מתנה זולה מידי תעמיד אתכם באור שלילי, קניית מתנה יקרה מידי יכולה ליצור אפקט חיובי או שלילי (התנשאות למשל). תנסו להיות ריאליים ולדבוק לרמת מתנה שקיבלתם גם אתם בעבר.
  4. פרקטי – כשאנו קונים מתנות ליקירינו חשוב שמעבר ליופי המתנה – שתהיה גם פונקציונלית ושימושית. לשם כך תוכלו לשאול בצורה עקיפה את מקבל המתנה מה הוא באמת צריך? (עדיף לנסות לברר כמה שבועות מראש כדי לא לעורר חשד ולהרוס את ההפתעה).

מתנות יקרות לגבר שיפתיעו את יקירכם

באתר שלנו תוכלו ליהנות מקולקציית מתנות פירמיום ולהתאים אותן באופן אישי. כל המתנות שלנו הן מקוריות וייחודיות עם היצע עשיר ומשתנה שמתאים לכל סוגי האירועים וטווחי הגילאים. זו רשימת המתנות המנצחת שלנו במקרה של מתנה לגבר:

 – מצפן עתיק עם מסר מרגש – מצפן עתיק שמגיע בקופסה יוקרתית.

 – שעון חול זהב – שעון חול במראה יוקרתי שמגיע עם מסר מיוחד על המושג "זמן"

 – זוג ביצי זהב – זוג ביצי זהב יצוקות בזהב 18 קארט עם הקדשה ייחודית

 – משחק קלפים אישי – אם אתם באמת רוצים לרגש להשקיע ולהפתיע מישהו עם מתנה ייחודית – משחק קלפים זו הדרך המושלמת! המשחק נראה כמו חפיסה רגילה של קלפים אך הוא מעוצב לגמרי באופן אישי כך שדמות המלך היא החוגג!

לכל המוצרים מקולקציית הפרמיום לחצו כאן

לסיכום

לסיכום, מציאת המתנה המושלמת לאדם יקר זו משימה לא פשוטה! לכן אנחנו כאן – לעזור לכם למצוא ולהתאים את המתנה המושלמת לאירוע המיוחד שלכם, ממתנות בהתאמה אישית מלאות ברגש וסנטימנטים ועד מתנות יצירתיות שיעלו חיוך בכל פעם מחדש.

צרו איתנו קשר עוד היום ואנו שנשמח לייעץ ולסייע לכם לבחור את המתנה המושלמת לאירוע המיוחד שלכם, התקשרו 052-4411144