מתנות להורים Posted in: מתנות אישיות

מתנות להורים – הדברים שאמא ואבא באמת צריכים!

בחירת מתנות להורים זו לא תמיד משימה קלה. אם המתנה משותפת לשניהם אז צריך למצוא משהו ייחודי שיתאים לשניהם, אם מדובר בבנים הקונים מתנה לאמהות אזי הקושי גדל שכן לא כל הגברים מודעים לאפשרויות ולמוצרי נשים איכותיים. לפעמים דווקא ההיכרות העמוקה של ילדים להוריהם היא זו שתוקעת את המחשבה ומוציאה כל יצירתיות מראשם.

בין אם אתם מחפשים מתנות לראש השנה, פסח או לרגל יום הנישואין יש לנו כמה רעיונות נפלאים עבורכם. במקום לחפש את המתנות בנפרד תוכלו לרכוש מתנות לכל המשפחה במקום אחד!

מצד אחד זה נשמע קל מאוד להעניק מתנה למישהו שאתה מכיר כל החיים, אתה הרי מכיר אותו הכי טוב, יודע מה הוא אוהב, מה הוא שונא ומה באמת יעשה לו טוב על הלב. אבל אכשהוא שזה מגיע לחיפוש מתנות להורים או מתנות לאמהות – פתאום מגלים שמדובר במשימה לא פשוטה בכלל. פתאום זה נראה שלהורים שלך יש הכול, עוד סירים? עוד שואב אבק? עוד תמונה משפחתית ממוסגרת?

ריכזנו לכם כמה רעיונות נפלאים של מתנות להורים ולכל המשפחה:

 – מגנטים אישיים על לוח מודעות מנירוסטה – מתנה מקורית ומיוחדת שתרגש כל הורה, במקום לתת עוד תמונה ממסוגרת, שלבו את התמונות מהאירועים הכי מרגשים במשפחה בלוח מהמם שיהיה תלוי במקום מרכזי בבית.

 – סט פליסמטים – מתנה מקורית שגם תבליט את השולחן בארוחות שישי משפחתיות – סט פליסמטים עם תמונות מעוצבות של כל בני המשפחה. תהיו בטוחים שאף עין לא תישאר יבשה למראה המתנה.

 – קולאז' תמונות אישי מוטבע על מתכת – נכון שעוד תמונה ממוסגרת נשמע כמו רעיון נדוש? ובכן, תוכלו להפוך זאת בקלות לרעיון ייחודי שיוסיף טאץ' עיצובי לכל חלל –קולאז' טישי מוטבע על מתכת עם תמונות של כל בני המשפחה היא מתנה מרגשת להורים.

 – משחק קלפים אישי – אם אתם באמת רוצים לרגש את ההורים ולהפתיע אותם עם מתנה ייחודית – משחקי שולחן מגבשים שמשלבים תמונות של כולם זו הדרך המושלמת! המשחק נראה כמו חפיסה רגילה של קלפים אך הוא מעוצב לגמרי באופן אישי כך שדמות המלך והמלכה הם בעצם ההורים שלכם!

 – משחק שח מט – מתנה ייחודית עם המשחק האהוב שמעוצב מתמונות אישיות.

מתנות לאמהות – כאלה שבאמת משמחות!

אם אתם מחפשים רק מתנות לאמהות אנו ממליצים ללכת על מתנה אישית יותר כמו מתנות עם חריטה אישית, הקדשה. לדוגמה, תוכלו לתת לה שרשראת או צמיד עם חריטות שמות כל הילדים, טבעת עם חתימה אישית או נרתיק שמעוצב עם תמונות מהרגעים הכי מרגשים שלה בחיים.

מתנות מקוריות וייחודיות לכל המשפחה

בין אתם מחפשים מתנות להורים או רק מתנות לאמהות באתר של MD4U תוכלו ליהנות ממבחר עשיר וייחודי של מתנות מעוצבות ומתואמות אישית. בכל המוצרים שלנו אנו שמים דגש על מקוריות, הפתעה והקפדה על הפרטים הקטנים – מה שהופך את המתנה שלכם למיוחדת במינה.

לייעוץ והתאמה מתנה מושלמת אתם מוזמנים לחייג – 052-4411144