תקנון האתר

 

מחירי המתנות באתר כוללים מע"מ. התשלום הינו באמצעות כרטיסי אשראי  האתר מאובטח והעיסקאות מוצפנות בטכנולוגיית SSL נתוני כרטיס האשראי אינם נשמרים לאחר ביצוע העיסקה ויש להקלידם מחדש בכל קניה. אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי הלקוח לאף גורם, למעט חברות האשראי. חשבונית מס תשלח ללקוח דרך המייל. באחריות המזמין להקליד פרטי מען וכרטיס אשראי מפורטים ותקינים.

זמן אספקה ושליחויות

בהתאם למפורט בדפי המוצרים ליד כל מתנה, בתוספת זמן השליחות המפורט בדף "שליחויות" ובתוקף לאחר תשלום ואישור חברת כרטיסי האשראי. שליחויות מתבצעות באמצעות חברת שליחויות חיצונית.

אנו משתדלות לתת מענה של שליחות מדלת לדלת בפריסה ארצית רחבה, אך מכיוון שחלק מהמוצרים שלנו שבירים או רגישים (למשל ואזות ושוקולד…) – אין באפשרותינו לתת מענה כזה לכל חלקי הארץ. אם אתם גרים באיזור צפון הארץ או דרום הארץ שימו לב– נוכל לשלוח אליכם את כל המוצרים למעט השבירים/רגישים : שוקולדים, בקבוקי יין, קופסאות זכוכית, ואזות זכוכית וכדומה.

החזרה והחלפה

 ניתן להחזיר מוצרי מדף תוך 14 ימים מתאריך ביצוע העסקה, כאשר הם באריזתם המקורית, הם אינם פגומים והוכח כי לא נעשה בהם שימוש. הלקוח יקבל זיכוי מלא של כספו למעט דמי המשלוח שישלם. המתנות שבאתר מיוצרות תוך הקפדה על איכותם, אם בכל זאת נפגמו תוך כדי המשלוח לבית הלקוח, יוחלפו המתנות מיידית ללא תשלום. באם יש ללקוח טענה לגבי איכות המוצר שקיבל, עליו לדאוג להחזירו לחנות הסטודיו לכתובת המצוינת באתר. במידה והיה שימוש במוצר, לא יינתן החזר כלל. לגבי תכשיטים באופן ייחודי תינתן אחריות של 3 חודשים על איכות הציפויים בלבד, ובתנאי שנעשה בהם שימוש נכון – ללא חשיפה לבשמים, קרמים, מים וחומרים כימיים אחרים.

מתנות שאינן מוצרי מדף:  עבור מתנות שאינן מוצרי מדף, מתנות המיוצרות במיוחד עבור הלקוח ועל פי הזמנתו ואישורו, לא יהיה ניתן להחזירן ולקבל בעדם זיכוי כלשהו.  במקרה של ביטול עסקה לאחר שנעשתה עבודה גרפית אך עדיין לא הוכנה המתנה – יוחזר 50% מהתשלום ששולם עבור המוצר. 

אלבומים ועבודות גרפיות בכלל:

כל עבודה אשר נעשה בה מניפולציה גרפית על ידינו, לרבות אלבומים, ספרי חיים, תמונות קנבס קולאז'ים וכדומה, מוגנת בזכויות יוצרים ואינה ניתנת להעברה למזמין העבודה. זאת למעט המוצר המוגמר שאותו הזמין ושעליו שילם. במידה והלקוח ירצה העתקים מהמוצר שהזמין, תינתן לו הצעת מחיר בהתאם.

צילומים המועלים לאתר

בשימושכם באתר הינכם מקבלים על עצמכם ללא הגבלה או הסתייגות את התנאים, ההצהרות וההתחייבויות המפורטות: הנכם מצהירים ומאשרים כי הינכם אחראים לתוכן ולאיכות המידע והתמונות שסיפקתם לאתר. הנכם מצהירים ומתחייבים כי הנכם הבעלים או בעלי זכויות לעשיית שימוש ו/או להצגת המידע ו/או התמונות ו/או התצלומים בגינם הנכם מבקשים שירות עיצוב והפקה של מתנות ו/או כל שירות אחר כאמור. הנכם מתחייבים שלא להעביר לאתר ו/או לדרוש לקבל שירותי הפקה כלשהם מאת האתר בגין מוצרים ו/או תמונות ו/או תצלומים המפרים זכויות יוצרים ו/או זכויות קניין רוחני של צד ג' כלשהו, לרבות סימני מסחר, זכויות יוצרים, סודות מסחריים ו/או זכות הפרטיות, ללא הסכמה מפורשת של בעל הזכויות בחומרים כאמור.

לעניין זה הנכם מצהירים כי הנכם מודעים לכך כי המתנות, התוכן, התכנה, התצלומים, המוצרים התמונות והגרפיקה וכל מידע אחר המוצג באתר ו/או מפורסם בו, מוגן ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, פטנטים, סודות מסחריים, ו/או זכויות ודיני קניין רוחני אחרים. הנכם מתחייבים אפוא להימנע מכל שימוש בלתי מורשה בחומר המוצג באתר, העלול להפר זכויות יוצרים דיני קניין רוחני או כל זכות אחרת. אינכם רשאים לעניין זה לעשות כל שימוש מסחרי לרבות העתקה, מכירה, שיווק והפצה של חומרים ומידע המוצגים באתר.

נגישות
0
    0
    הסל שלך
    סל הקניות שלך ריקחזרה לחנות