מתנה לחבר טוב Posted in: מתנות אישיות

מתנות לחברים – המדריך המלא

יום הולדת לחבר או לחברה טובה? חגים? או אולי מסיבת שחרור? לא משנה באיזה אירוע חגיגי מדובר – שזה מגיע לחברים הקרובים שלנו אנחנו רוצים להפתיע אותם עם מתנה מיוחדת ומרגשת שתלווה אותם זמן רב.

אז איך בוחרים מתנה לחבר טוב?

גם שמדובר בחברים קרובים, הדרך למתנה המושלמת היא לא תמיד פשוטה. בסופו של דבר נרצה להעניק לחברינו מתנה שגם תהיה אישית וגם פונקציונלית. לכבוד איזה אירוע אתם מחפשים מתנה? האם מדובר ביום הולדת לחבר טוב? מתנה לחתונה? או מתנה לחברה שמשתחררת? על פי האירוע והקונספט תוכלו לגבש רעיון ראשוני למתנה מקורית.

איך מתחילים ?

לא יודעים מאיפה להתחיל? אל דאגה! הצוות שלנו הכין לכם מדריך מפורט שיסייע לכם שלב אחרי שלב בדרך למתנה מקורית ומרגשת!

  1. מסגרת תקציב – זה השלב החשוב ביותר, לפני שאתם מתחילים לחפש מה לקנות לחברה או לחבר עליכם להגדיר תקציב שתוכלו לעמוד בו. אתם יכולים לפנק את החבר/ה הכי טוב שלכם בלי לקרוע את הכיס. בחרו בתקציב שאתם מרגישים בנוח להשקיע על מתנה ואל תחרגו ממנו.
  2. מה חבר/ה שלכם אוהב? חשבו מה הדברים שחבר/ה שלך אוהב/ת? האם יש לה או לו תחביבים, תחומי עניין? תעשו רשימה קצרה של הדברים שהם אוהבים ויהיה לכם קל יותר למצוא מתנה שתהיה גם שימושית ותחמם להם את הלב.
  3. טרנדים – אנו ממליצים להתעדכן בטרנדים החמים והאחרונים. לדוגמה, היום אחת המתנות הכי פופולריות לנשים היא שרשרת בכתב יד – שרשרת מושלמת המעוצבת בהזמנה אישית עבור החברה – זה יכול להיות ציטוט, ברכה או אמירה שמאפיינת את האדם ממש בכתב ידך.
  4. תוסיפו טאץ' אישי – כאן נכנסת המקוריות והדמיון שלכם. מתנות לחברים חייבות טאץ' אישי! זה יכול להתבטא בדרכים רבות – בין שעל ידי הקדשה, ברכה, או תמונה משותפת שלכם, תנסו לשלב את החברות שלכם בתוך המתנה כדי להפוך את המתנה ליותר אישית ומרגשת.
  5. שלבו את המתנה בחוויה מיוחדת – מתנה לחבר טוב או חברה תקבל טעם אחר לגמרי אם תהיה עטופה בחוויה כיפית ומהנה. זה יכול להיות כל דבר – תלוי בתקציב שלכם. תוכלו ללכת לארוחה מיוחדת במסעדה אהובה, או בבית, פיקניק, ישיבה בים ואף חווית אקסטרים לנועזים שביניכם 😉

מגוון עשיר וייחודי של מתנות לחברים קונים רק אצל MD4U

באתר שלנו תוכלו ליהנות ממבחר איכותי של מתנות מעוצבות בהתאמה אישית לחברים, בני זוג ולמשפחה. התבוננות בקטלוגים שלנו תיתן לכם רעיונות, מגוון האפשרויות יוכל להתאים לחבר/ה ברוב המקרים. כך, אין צורך יותר לשבור את הראש מה לקנות לחברה ביום הולדת או מתנה לחברה שמשתחררת – אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המתנות לכל אירוע במקום אחד ומיוחד – MD4U

עדיין לא יודעים במה לבחור? מבולבלים? רוצים שנעזור לכם למצוא את המתנה המושלמת? התקשרו אלינו ונשמח ללוות אתכם בכל צעד עד מציאת המתנה המושלמת – 052-4411144