מתנות למטפלות לסוף שנה Posted in: מתנות אישיות

מתנות למטפלות לסוף שנה

סוף השנה הגיעה ואיתה המתנות למורות, הגננות והמטפלות, שהעבירו עם ילדיך את השנה האחרונה. מתנת סוף שנה היא כמובן אינה חובה ואיש לא מצפה לה, אבל אם את מרגישה צורך לסכם את השנה עם מתנה קטנה ומושקעת, יש לנו בדיוק את מה שאת צריכה.

כדי לרגש ולהעניק מתנה באמת מיוחדת, אנחנו ממליצים לחשוב קצת מחוץ לקופסה ולתת מתנה שימושית עם הקדשה אישית ולא סלסלת קרמים או נר ריחני, שהם מתנות מאוד חביבות בפני עצמם, אבל לא כל כך ייחודיות ואישיות. מתנה אישית עם מחשבה והשקעה העומדות מאחוריה, היא הרבה יותר מהנה לקבל, מרגשת וזכורה. אם את לא בטוחה אילו מתנות למטפלות לסוף שנה הכי כדאי לקנות, עשינו לך רשימה קצרה ושימושית.

 – מחברת זהב עם מסר מדהים – למורה ולגננת יש הרבה מה לכתוב, תזכורות, שיעורים, פעילויות, מספרי טלפון ועוד מגוון דברים הקשורים לעבודה ולעולמן האישי, מחברת זהב דקורטיבית עם מסר אישי יכולה להיות בדיוק המתנה שתשמש אותה לאורך כל השנה הבאה ותגרום לה להרגיש מוערכת בכל פעם שתפתח אותה.

 – בלוק ממו זהב – הוא פריט שימושי שיכול לעזור לכולם: כל אחד זקוק לתזכורות, מקום לכתוב בו בהיסח הדעת בזמן שיחת טלפון חשובה. בלוק ממו מלא דפי תזכורת זהובים שיכולים לכלול רשימת קניות, TO DO LIST, הערות חשובות משיחת טלפון וכו'. על בלוק הממו הזהוב אפשר להטביע הקדשה אישית, וקיבלת מתנה שימושית, יפה, ייחודית ואישית.

 – חפיסת שוקולד וספל עם הקדשה – מי לא אוהבת שוקולד? לכן אם את מחפשת מתנה מתוקה, אך אישית, למה שלא תרכשי את ספל הקפה המקסים שלנו עם ידית הלב ושם הגננת/מורה בעברית או באנגלית? הספל מגיע מלא לבבות שוקולד זהובים ועם חפיסת שוקולד איכותית עליה מודפסת המילה "תודה" במגוון שפות. מתנה אישית, שימושית וכיפית, שבאמת מעבירה את הכרת התודה שלך על השנה שעברה.

בין אם זו הגננת ובין אם זו מורה או מטפלת, את עומדת לסיים שנה עם מישהי שהשקיעה בילדים היקרים שלך והגיע הזמן להשקיע בחזרה עם מתנה אישית ומיוחדת שתגרום לה להרגיש מוערכת ולהתחיל את השנה הבאה עם גל מחודש של מוטיבציה. אין כמו להגיד תודה עם מתנה אישית ומיוחדת, שתוכל לשמח אותה בכל פעם שתביט בה.

אם גם את מחפשת מתנה ייחודית, שימושית ואישית להגיד תודה על שנה נפלאה, האתר שלנו עומד לרשותך עם מגוון מתנות מקסימות לסוף השנה. אם יש לך שאלות או שאינך בטוחה במה לבחור, את מוזמנת ליצור אתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 052-4411144 או השאירי הודעה באתר. אחד מנציגנו ישמח לעמוד לשירותך.