מתנות עם תמונה אישית Posted in: מתנות אישיות

המתנה המושלמת

מתקרב מועד חשוב ואתם אבודים? לא יודעים מה לקנות לבן או בת הזוג החשובים שלכם? אתם יכולים להירגע, כי הגעתם למקום הנכון: יש לנו את המתנה המושלמת בשבילכם, המתאימה לכל אירוע מיוחד – ללא יוצאים מן הכלל.

אם לא ניחשתם עד עכשיו, המתנות המושלמות לכל אירוע הן מתנות עם תמונה אישית, כי מי לא אוהב לראות את עצמו עם האדם שהוא אוהב על גבי פריטים שונים כמו קופסאות, ארנקים, שוקולדים, בקבוקים ונרות? באתר שלנו אנחנו לקחנו את זה צעד קדימה ואתם מקבלים ממש גרפיקה אישית ומושקעת אותה אנו מדפיסים או חורטים על פריט מהמם, ואז כל המתנה מקבלת משמעות חדשה – כבר לא מדובר בסתם ארנק או סתם ספל קפה חדש, אלא במתנה אישית עם מחשבה רבה העומדת מאחוריה. אך כיצד בוחרים את הפריט המוצלח ביותר להדפסה?

מתנות לבת הזוג:

 – נרתיק – המתנה המושלמת שכל אחת תשמח לקבל – נרתיק צבעוני מלא בתמונות מודפסות שלכם יחד

– זוג נרות – נר הוא מתנה מאוד רומנטית, במיוחד כאשר מודפסת עליו תמונה של שניכם וציטוט מרגש שיגרום לה להחסיר פעימה

– מארז מגנטים מיוחדים ממתכת  – מגנטים אולי לא נשמעים כמו מתנה אישית במיוחד, אך כאשר מדפיסים עליהם תמונות יפות, הם הופכים למיני תמונות שניתן לתלות על המקרר, בזכות החומר המיוחד שהתמונות מודפסות עליו המגנטים נראים מאד יוקרתיים והם עמידים ביותר.

– מארז שוקולדים – כמעט כל אחת אוהבת שוקולד, אך שוקולד עם הדפסה אישית של שניכם יחד הוא כבר מתנה מושקעת ומרגשת לכל דבר ועניין

– מחברת אישית – לבחורה שאוהבת לכתוב ולתעד את זיכרונותיה ומחשבותיה, מחברת עם תמונה אישית היא מתנה מושלמת

מתנות לבן זוג:

 – ארנק לגבר – הארנק תמיד איתו, כך שאם תעניקי לו ארנק עם תמונות אישיות הוא יוכל ליהנות ממך במשך כל היום

– מעמד לעטים וקופסה לכרטיסים עם גרפיקה אישית – בשילוב תמונה שלכם. מתנה אישית ושימושית שתהיה שם כל הזמן להזכיר ליקיריכם כמה אתם אוהבים.

– ספל קפה – ספל קפה עם תמונה אישית יבטיח שהוא ייהנה מהקפה בכל בוקר, יחד עם תמונה אישית מרגשת המודפסת עליו

– כיסוי לדרכון – אם אתם אוהבים לטוס, למה לא להדפיס את התמונות שלכם בגרפיקה מיוחדת על כיסוי הדרכון? מתנה מומלצת במיוחד אם תכננת להפתיע אותו עם טיסה לחו"ל