מתנה לגיל 70 Posted in: מתנות אישיות

מתנה לגיל 70 שמכבדת את המעמד

גיל 70 זה סיפור רציני. מצד אחד, זו כבר "חתיכת היסטוריה" עם המון סיפורים, חוויות, זיכרונות ופירות של מעשים, אך מצד שני בימינו העשור השביעי מאופיין דווקא בהרבה תנועה, בשמירה על רוח צעירה וגם בהגשמת חלומות שהרבה זמן נדחקו הצידה. וכמובן, לקראת יום ההולדת העגול והמיוחד הזה, כדאי לארגן מתנה שתהיה מקורית וייחודית ותשקף במידת מה את כברת הדרך שנעשתה עד כה.

מתנה אישית שאין כמוה

אם אתם מחפשים מתנה לגיל 70 תמצאו באתר שלנו כמה וכמה אפשרויות מעולות. מדובר במתנות שפותחו ועוצבו על ידי הסטודיו שלנו, כך שהן יוקרתיות ומושקעות עם המון מחשבה לרגש. אבל יותר מכך, במתנות האלו לכם ולבעל השמחה יש תפקיד מרכזי, כי כל העניין הוא שניתן לעצב אותן בהתאמה אישית עם הקדשות ייחודיות, תמונות משלכם והרבה אפשרות לחשיבה ומשחק בעיצוב. כך ניתן ליצור בעצמכם מתנה שבעל השמחה ללא ספק יתרגש וישמח לקבלה, ושתזכיר לו את ההערכה והאהבה שלכם ושל אחרים המשתתפים ביצירתה וקנייתה. ישנן מתנות במגוון מחירים, כך שבטוח תמצאו מתנה מרגשת בתקציב שהגדרתם לעצמכם. וכל זאת בקלות: אינכם צריכים להגיע אלינו או לצאת מהבית לכל חנות אחרת. את כל התהליך אתם עושים אונליין ובמידת הצורך גם בטלפון, כאשר אנו נותנים מענה לכל שלב, לכל התלבטות ולכל שאלה.

אז איזה מתנה יכולה להתאים לגיל 70?

כפי שתראו באתר שלנו, מתנה לגיל 70 יכולה ללבוש צורות רבות, החל בלוח מגנטים ממהמם , או מודעה אישית בעיתון של תאריך יום ההולדת, ועד למחברת אישית ועט כסופה במארז.

נביא כדוגמא את השעון הלבנבן והיפהפה שאנו מציעים. זו לא רק מתנה שימושית שבעל השמחה יוכל להעמיד ליד המיטה, בוויטרינה בסלון או לתלות על הקיר, אלא היא גם אישית ויצירתית. זאת מכיוון שעל המתכת הלבנה של השעון משולבות שלוש תמונות אישיות מודפסות על גבי אלומיניום. את התמונות אתם מעבירים לנו, בין אם צילמתם אותם בסמארטפון או במצלמה רגילה, וחשוב שהן יהיו רוחביות ויפות. לדוגמא, ניתן לבחור תמונות של בעל השמחה עצמו, של הילדים והנכדים שלו, שלו עם בת זוגו או כל תוכן שידבר אל ליבו לפי היכרותכם עימו.

למעשה, כמו בכל המתנות שלנו מדובר בתהליך מהיר ופשוט מאוד: כל שעליכם לעשות הוא להוסיף את המתנה הנבחרת לעגלת הקניות ולשלוח לנו תמונות שבחרתם. כעבור 48 שעות תקבלו מאיתנו למייל את הסקיצה, ואחרי שתאשרו אותה נעבור להדפסה הסופית וההפקה של המתנה, וטם תבחרו גם נדאג כמובן שהיא תישלח אליכם בבטחה לכתובת שציינתם.

לעזרה ופרטים נוספים

רוצים לקבל עוד פרטים על מתנה לגיל 70? מעוניינים בסיוע שלנו בבחירת המתנה ובעיצובה? בכל שאלה ועניין תוכלו לפנות אל אנשי הסטודיו בטלפון 052-4411144.